INTERNETOVÉ  SLUŽBY

INFORMAČNÍ SERVIS

Rozcestník - organizační manažer inf. systému ORGMAN - www.servispark.cz/info

Infocentrum - kontaktní pracoviště - www.servispark.cz/infocentrum

Školství - pro regionální školství JmK - www.skolyjm.cz

Galerie - informační bulletiny a další soubory ke stažení - www.servispark.cz/galerie

Podpora uživatelů, nastavení - www.servispark.cz/podpora

Odpovědi na časté dotazy - www.servispark.cz/dotazy

Přihlášení k el. poště pro uživatele našich domén - www.webmail.forpsi.com

 

WEBY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ORGMAN

Vaše aktivity lze propagovat prostřednictvím našich webů na doménách servispark.cz, skolyjm.cz, holidayresort.cz, vrancl.cz a dalších. Všechny weby jsou responzivní (přizpůsobí se velikosti zobrazovací plochy) a přístupné pro mobilní zařízení i osoby se zdravot. postižením v souladu s platnou legislativou. Neobtěžují vyskakujícími okny. Z důvodů zachování přehlednosti je objem reklam limitován a zobrazen tak aby zapadal do kontextu obsahu.

U našich webů je zachováno i snadné (servisní) zobrazení, kdy stránka tvoří přehledný dokument, který lze při doporučeném nastavení vytisknout i jako leták formátu A4. Servisní weby jsou tak přehlednější a jejich zobrazení rychlejší. Objem dat potřebný ke stažení je malý, což ocení uživatelé s pomalým nebo placeným datovým připojením. Zkušenosti potvrzují, že informace prezentované prostřednictvím jednodušších www stránek osloví stejné množství klientů jako weby propracovanější (ale méně přehledné a provozně i finančně náročnější).

Uživatelská podpora funguje na http://www.orgman.cz i na zabezpečeném portálu https://servispark.cz. Na adresách "http" i "https" zůstávají paralelně funkční weby, které nepracují s osobními údaji.

 

JAK SNADNO ZÍSKAT VLASTNÍ WEB NEBO MAIL

Chcete-li webovou stránku, odkaz nebo e-mail bez zbytečných formalit a nákladů, lze je zřídit na některé z našich domén uvedených výše (např. www.skolyjm.cz/vašedoména).

Chcete-li vlastní doménu, vyberte si libovolný neregistrovaný název domény. Zda je doména volná, lze ověřit na www.domena.cz.

Kontaktujte správu informačního systému - mail podpora@servispark.cz, tel. 722 444 500 a vše potřebné zajistíme za Vás.