PODPORA UŽIVATELŮ

 

NASTAVENÍ PRO EL. POŠTU

Pro schránky s adresami @orgman.cz a @skolyjm.cz

E-mail: Doporučujeme používat program MS Outlook pro Windows; Doporučujeme po stažení vymazat zprávu z internetového adresáře a nepoužívat automatické zasílání zpráv o doručení

Stahování zpráv: POP3 a IMAP - IP adresa 193.165.147.76 (server "orgman.cz", ze kterého stahujete poštu); SMTP server - IP adresa "domovského serveru" (ten, který používáte pro připojení k Internetu a odesílání el. pošty).

 

Pro schránky s adresami @ic1.cz a @vranovplaz.cz

E-mail: Přihlášení k el. poště pro registrované uživatele - www.webmail.forpsi.com (práce s maily je obdobná jako na "Seznamu")

Stahování zpráv: POP3 - pop3.forpsi.com; IMAP - imap.forpsi.com; SMTP - smtp.forpsi.com nebo IP adresa "domovského serveru" který používáte pro připojení k Internetu a odesílání el. pošty.

 

 

NASTAVENÍ PRO WEB

WWW stránky jsou optimalizovány pro většinu webových prohlížečů na počítačích, tabletech i chytrých mobilních telefonech. Lze je snadno načíst i při pomalejším internetovém připojení. Většina stránek je navržena jako jednostránkové dokumenty. Nastavíte-li okraje pro tisk 15 mm zabere vytištěná webová stránka odpovídající počet stran formátu A4.

FTP přístup pro editaci webů hostujících na serverech "SIS Znojmo": Hostitelský server "orgman.cz" (domény sisznojmo.cz, orgman.cz, skolyjm.cz, hotelsobol.cz, vranovskapalz.cz, aatelier.cz, o-p-a.cz, evolan.cz a další).

 

 

POSTUP PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

1. Přečtěte si odpovědi na časté dotazy na www.orgman.cz/dotazy.

2. Zkontrolujte uživatelské nastavení na www.orgman.cz/podpora.

3. Teprve pak kontaktujte správu systému - podpora@orgman.cz.

Vzdálená správa počítače je možná po domluvě. Pro tuto činnost je třeba stáhnout a instalovat program uložený zde.

 

 

 

 1.info Praha Vranov Znojmo Služby Domény Školství Kontakty Odkazy 

Aktualizováno 28.02.2017  Responzivní web přístupný pro mobilní telefony a zrakově postižené dle vyhl. č. 64/2008 Sb.  ©